Aksident në Ferizaj: Vetura futet në lokalin e këpucëve (Foto)

Në orët e hershme të ditës së sotme një veturë në rrugën kryesore të qytetit “Dëshmorët e Kombit”, ka humbur kontrollin dhe ka goditur një lokal të këpucëve në Ferizaj.
Me këtë rast lokalit i janë shkaktuar dëme të mëdha material.
Pronarët e lokalit janë shprehur të habitur se si ka mundur që makina të nxjerr edhe shtyllën e betonit e cila ishte nga materiali i fortë dhe me armaturë.

Sipas pronares së lokalit, e cila rreth orës 02:00 të mëngjesit ishte njoftuar nga policia e trafikut, në makinë ishin dy të rijnë të cilët përveç dëmeve material në makinë nuk kishin pësuar lëndime. /Ferziajpress

Temat
LajmePërgjithshmeVend

Të afërta