Tuna gjen mashkullin ideal

Histori e dashurisë “Tuna – Cozman” mori fund një muaj më parë, pas një deklarate të reperit të njohur Noizy në emisionin “6 ditë pa Ermalin”.

Të paktën kështu u supozua, pasi çifti nuk u pa më bashkë që atëherë as në koncerte por as në përditshmëri.

Kjo ndarje nuk ishte e para për çiftin e njohur të showbiz-it pasi pak kohë më parë ata ishin përfolur sërish për të njëjtën gjë. Megjithatë, deri tani nuk ka asnjë shenjë ribashkimi dhe secili prej tyre vazhdon në rrugët e tij.

Asnjëri nga të dy nuk ka dashur të komentojë “ndarjen” pas tri vitesh lidhje, përveç disa postimeve në rrjetet sociale nga të dy, që kanë qenë me nënkuptime, por asgjë më tepër.

Fotoja e re që Tuna ka postuar në Snapchat tregon më shumë për mashkullin ideal që ajo do të dëshironte dhe konfirmon pak a shumë që në këtë fazë këngëtarja është single.

Të gjitha vajzat duan që në mashkullin që do të kenë në krah të gjejnë karakteristika të babait të tyre. Ashtu edhe Tuna. “Babi do doja dikë që të ishte të paktën sa gjysma jote”- ka shkruar ajo në foton ku shfaqet i ati./Magazina.al/

b48d3ae46afa8873b8be9fa66a9d5779_1462976238-1068201

Temat
Showbiz

Të afërta