Rexhep Selimi mbështet Sylejman Selimin

Deputeti i Vetëvendosjes, Rexhep Selimi ka publikuar në llogarinë e tij në Facebook një fotografi mbështetëse për ish-komandantin e Shtabit të Përgjithshëm të UÇK-së, Sylejman Selimi.

Fotografia e publikuar nga deputeti Selimi ka portretin e Sylejman Selimit dhe mesazhin “Me ty KOMANDANT”.

Sylejman Selimi është pjesë e “Grupit të Drenicës”, të cilët janë dënuar për krime lufte dhe se sot është mbajtur seanca për dëgjimin e ankesave në Gjykatën e Apelit.

13102705_1136363706415737_80558218531266982_n

Temat
LajmeVend

Të afërta