Kënga “NA” 1 milion klikime për vetëm pak ditë

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka sjellur një bashkëpunim që ka ditur me kë ta realizojë.

Dafina dhe Grupi Kaos,janë ndër më të dëshiruarait në muzikën shqiptare.

Ata realizuan këngën “NA”, një këngë me shumë ritëm, dhe me një zë të mrekullueshëm të këngëtares, dhe me një interpretim fantastik të reperëve të grupit Kaos.

Kjo këngë nuk ishte paralajmëruar fare, dhe që në momentin që është publikuar ka arritur të marrë vëmendjen e të gjithë fansave të tyre.

Por kënga “NA”, vetëm pas tri ditëve ka arritur që të mbledhë 1 milionë klikime, dhe kjo gjë është shumë e rrall për t’u arritur për kaq pak kohë.

Kjo këngë ka një tekst shumë të mirë, dhe një realizim videoklipi fantastik./Indeksonline/

Temat
Showbiz

Të afërta