Ja çfarë shkruan 2po2 në lidhje me të dhe bashkëshorten e tij

Reperi 2po2 njihet për një ndër artistët më familjarë.

Ai asnjëherë nuk ka qenë pjesë e medieve rozë për ndonjë skandal lidhur me jetën e tij personale. Përpos sukseseve të mëdha në muzikë, ai ka arritur që të ketë një jetë familjarë të rregullt dhe mjaft të lumtur.

2po2 përmes rrjetit social Instagram, ka publikuar një fotografi në të cilën shihet në veturë së bashku më bashkëshorten dhe duke vendosur një mbishkrim shumë të veçantë: “20 vjet bashkë e sjena bo bajat”, kështu duke treguar se kur ka dashuri dhe mirëkuptim çdo lidhje mund të funksionojë.

Në yjet e shoëbizit është e rrall që të mos kenë probleme në lidhjet e tyre personale, por reperi si duket ka lënë anash jetën e showbizit tek personalja apo anasjelltas.

Duhet rikujtuar se 2po2 është duke shijuar suksesin e këngës “Gone Girl”, që u shndërruar në hit të këtyre muajve./indeksonline/

auto_sdsd1462968688

Temat
Showbiz

Të afërta