Bruno në lidhje me vajzën në klipin e tij?

Këngëtari Bruno para pak kohësh ka publikuar këngën e tij më të re solo me titull “Ajo”.

Kënga është mirëpritur nga publiku dhe është shpërndarë gjithandej në rrjetet sociale.

Bruno ka treguar se kënga “Ajo” ka diçka personale nga jeta e tij, duke mos dhënë detaje të tjera.

Një gjë tjetër që ka rënë në sy në klip është vajza me emrin Alesia e cila duket superseksi.

Këngëtari sot ka publikuar një fotografi jashtë klipit me Alesian dhe në përshkrim të fotografisë ka bërë një zemër.

Fotografinë ai e ka bërë “repost” nga profili i Alesias, pasi ajo e ka publikuar e para duke shkruar “Ai” në përshkrimin e fotografisë.

Nuk dihet nëse dyshja kanë filluar një lidhje pas disa skenave të nxehta në klipin “Ajo”, por ajo duket është se ata janë shumë të afërt me njëri-tjetrin./Magazina.al/

1

brunno

Temat
Showbiz

Të afërta