Shtohet pasuria e Emine Çunmulajt

Tashmë dihet jeta luksose që modelja shqiptare Emina Çunmulaj bën falë pasurisë së madhe të bashkëshortit të saj.

Hebreu Sam Nazarian është një nga miliarderët më të mëdhenj në SHBA dhe pasuria e tij sa vjen e shtohet, transmeton Telegrafi.

Ditën e djeshme ai falë një kontrate të re me vlerë 794 milionë dollarë, ka marrë nën zotërim një rrjet të gjerë hotelesh në Las Vegas, Los Angeles, Stamboll, New York, Miami, e San Francisko.

E lumtur për sukseset e bashkëshortit është shprehur edhe modelja shqiptare, e cila para pak muajsh është bërë nënë e fëmijës së saj të parë.

Temat
Showbiz

Të afërta