Ja si e ndryshon grimi gjyshen 80-vjeçare

Një gjyshe nga Kroacia është bërë me pamje si të një ylli filmi, pasi iu nënshtrua grimosjes nga mbesa e saj.

Tea Flego nga Kroacia, i dha gjyshes së saj Livia një pamje të mahnitshme. Livias i pëlqen shumë grimi dhe kështu Tea, që jeton në Pula, Kroaci, e bëri gjyshen të ndjehet joshëse duke e përdorur teknikën e Kim Kardashian.

Livia duket tepër ndryshe pas grimit që artistja e grimit Tea ia bëri asaj.

Madje, gjyshja ka bërë tashmë edhe shumë fansa pasi rezultatet e grimit të saj u postuan në Instagramin e saj – duke mbledhur më shumë se 40,000 ndjekës./GazetaExpress/

screenshot-5_1462806675-2997259

Temat
Fun

Të afërta