Dua tregon tatuazhin e ri

Dua Lipa ka bërë një tatuazh në krahun e saj dhe atë ua ka treguar ndjekësve në rrjetet sociale.

Këngëtarja e famshme shqiptare ka shkruar “Angel” (engjëll) dhe duket e lumtur me këtë vendim të sajin.

“Tash kam një engjëll në krah”, ka shkruar këngëtarja në postimin e saj. /Telegrafi/

dua1

Temat
Showbiz

Të afërta