Kallashi publikon bisedën me të “dashurin”

Këngëtarja dhe valltarja e njohur, Donjeta Kosumi-Kallashi, në rrjetin social Facebook, ka publikuar bisedën me të “dashurin”.

Ditë më parë mediat rozë kanë shkruar për një lidhje të mundshme në mes Kallashit dhe këngëtarit Den Hasani.

Por biseda në viber tregon se mes tyre ka disa shkëndija dashurie.

“Edi Qe Mke Dasht Edi Pom Don Edhe pse ner sy kurr nuk ma ke than”, i shkruan Deni, Kallashit.

Ne ua përcjellim bisedën e tyre. /GazetaExpress/.

13102603-1814420198785807-1077757229547682963-n_1462779180-8835953

Temat
Showbiz

Të afërta