Çfarë po bën Kallashi me të dashurën e deputetit të PDK’së

Iva Aliko është një këngëtare e re nga Shqipëria e cila ka zbuluar së fundmi një sekret.

Bukuroshja bionde ka treguar në një emision në Shqipëri se është e lidhur me një deputet të Kosovës por që nuk e ka zbuluar emrin.

Por duket se këngëtarja re shqiptare ka shoqëri të mirë në Kosovë dhe atë me valltaren e njohur Donjeta Kasumi – Kallashi.

Ka qenë Kallashi që ka postuar një foto në profilin e saj në Facebook me Ivën, foto e cila mori shumë pëlqime dhe komente nga adhuruesit e dy bukurosheve./GazetaExpress/

kallashi

Temat
Showbiz

Të afërta