Nora Istrefi fillon pushimet me Renee (FOTO)

Dje mediat rozë kanë raportuar se Nora Istrefi është bërë gati për pushime me vajzen e saj Rene.

Këngëtarja ka filluar herët pushimet dhe sapo ka shpërndarë në rrjetet sociale një fotografi nga vendi ku ajo po pushon.

❤️

A photo posted by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on

Temat
Showbiz

Të afërta