Foto fëmijërie të 2Po2 (foto)

Besnik Canolli është kthyer pas në kohë duke publikuar një fotografi shumë të vjetër.

Reperi i njohur si 2po2, në profilin e tij në Instagram ka publikuar një fotografi së bashku me dy shokë të tij duke pyetur ndjekësit nëse mund ta qëllojnë cili nga ta është transmeton Telegrafi.

Megjithëse kanë kaluar shumë vite dhe ndryshimi është shumë i madh nuk ka qenë e vështirë për ta gjetur cili nga tre djelmoshat është artisti i njohur.

Cili Jam Un Ktu ?? 🙈🙈🙈

A photo posted by Besnik Canolli (@besnik2po2) on

2po2

Temat
Showbiz

Të afërta