Ozil jep aludim të fuqishëm për kthim te Reali

Mesfushori i Arsenalit, Mesut Ozil, ka bërë një aludim se ai mund të kthehet sërish te Real Madridi.

I pyetur nga mediat angleze se sa e tundon atë dëshira për të qenë lojtar nën drejtimin e Zidanes, idhullit të tij, Ozil la dyert e hapura.

“Unë kam marrëdhënie të mira me Zidanen, si individ dhe menaxher”.

“Por, në futboll kurrë nuk dihet se çka sjell e nesërmja, gjithçka është e mundur. Kurrë nuk i dihet”, potencoi Ozil. /Telegrafi/

Temat
BotëSport

Të afërta