Alban Skenderaj dhe Elinel me duet (Video)

Ka ardhur bashkëpunimi ndërmjet Alban Skenderajt dhe Elinel.

Kënga e re mban titullin “Kam nevojë”.Vet Skënderaj e ka bërë muzikën, ndërsa së bashku me Elinel e kanë shkruar tekstin.

Kënga e fundit e Albanit ishte “Unë dhe Ti”, derisa reperi kishte publikuar bashkëpunimin me Fjolla Morinën, “Trileqe”.

Temat
Showbiz

Të afërta