Taravari: Jo veç me deklarata, por edhe fizikisht do të jemi në protesta (Foto)

Sekretari i LR-PDSH-së Arben Taravari me një postim në Facebook ka njoftuar se do të mbështesin protestën e 9 majit, të organizuar nga Këshilli Opozitar, njofton Telegrafi Maqedoni.

”Edhe në mënyrë deklarative po dhe fizikisht do të jemi nê protestat e 9 Maj-it, që të tregojmë vullnetin tonë të mirë për bashkëveprimin e korpusit politik opozitar shqiptar në Maqedoni!” shkruan Taravari.LR-PDSH-Taravari-1

Temat
LajmeRajon

Të afërta