Për 1 javë mbi 2 milion klikime për Ledrin

Kanë kaluar vetëm 1 javë që kur Ledri Vula lansoi këngën e re ‘Kings’.

E për këtë periudhë kohore, ky projekt muzikor është mirëpritur nga publiku dhe ka kaluar shifrën e 2 milion klikimeve në kanalin Youtube, transmeton parrotlla.net

Duke u bazuar në klikime, por, edhe në dëgjueshmërinë e këngës, dita-ditës Ledri po e jep vulën se ai është mbreti i repit shqiptar, ashtu siç thotë edhe kënga.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=s8cOBFStYhM&w=560&h=315]

Temat
Showbiz

Të afërta