Kënga e Era Istrefi vidhet edhe nga një këngëtare spanjolle

Pasi u kopjua nga këngëtarja serbe dhe disa të tjerë, së fundi edhe nga një këngëtare amerikane me prejardhje spanjolle.

Këtë herë ‘Bonbon’ e Era Istrefit këndohet nga artistja me emrin Danelly Hoyer.

Ajo e sjell këngën me tekst të ndryshëm dhe të gjithin në anglisht.
Ndryshe, Era ka treguar se po punon në versionin në gjuhën angleze të superhitit të saj dhe do ta publikojë shumë shpejtë. /Telegrafi/

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=oDzy-Egz1Is&w=560&h=315]

Temat
Showbiz

Të afërta