Genta rruan kokën

Genta Ismajli njihet si këngëtare e guximshme, qoftë në paraqitjen e saj skenike apo stilin e veçantë që ka.

Jemi mësuar që Gentën ta shohim me ngjyra e stile të ndryshme flokësh ndërsa tani ajo e ka provuar të bëjë diçka të re.

Nëpërmjet një fotografie të postuar ajo ka treguar se i ka rruar flokët në pjesën e poshtme të kokës dhe i ka ngjyrosur ato vende – vende me ngjyrë të bardhë.

Stili i saj i ri jo të gjithëve u ka pëlqyer, pasi ka marrë komente nga më të ndryshmet, pozitive e negative.

13118257-1716859225257682-1162513126-n_1462540401-421215

Temat
Showbiz

Të afërta