Dua Lipa e para në ‘Shazam’ me këngën e re

Sot e lansoi këngën e re ‘Hotter Than Hell’.

E sukseset për Dua Lipan tashmë kanë filluar. Ajo për pak orë ka zënë vendin e parë në ‘Shazam’ duke u renditur për ta blerë atë.

Kjo gjë e ka befasuar edhe këngëtaren dhe prandaj ajo emocionin e saj e ka ndarë me fansat e saj në Instagram./parrotlla.net/

popopopo

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=fEOyePhElr4&w=560&h=315]

Temat
Showbiz

Të afërta