Samanta provokuese, e tregon fotoja e fundit

Këngëtarja Samanta Karavella ka postuar gjatë pasdites së sotme një tjetër foto nga seti i saj i fundit fotografik.

Në këtë foto Samanta duket mjaft seksi dhe provokuese.

Ende nuk dihet se kur do të kemi një projekt të ri muzikor nga këngëtarja./GazetaExpress/

samiii_1462473026-4808067 (1)

Temat
Showbiz

Të afërta