Rama-Berishës: Ti je për urgjencë…

Teksa ish-kryeministri Berisha po fliste nga foltorja e Kuvendit duke akuzuar qeverinë, kryeministri Rama dhe deputeti Taulant Balla po ndërhynin nga vendi. Ja biseda pa mikrofona:

Rama: Pusho o Taulant. Është halli i këtyre, jo yni. Mos e merr seriozisht! Të kam thënë 100 herë.

Balla: Ta çojmë në Prokurori.

Rama: Ku çohet në prokurori ky mo burrë. Ky është për urgjencë, ti thua prokurori.

Por edhe Berisha nuk ia ka lënë mangut. Ai e ka zëvendësuar mungesën e së enjtes së kaluar, duke folur mbi një orë pa pushim në foltoren e parlamentit.

Temat
LajmeRajon

Të afërta