Klinë, një femre i gjendet një armë

Në Klinë është arrestuar një femër, pasi tek ajo është gjetur një armë pa leje.

Sipas Policisë tek e dyshuara është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë e llojit Ekol Special me një karikator me 22 copë fishekë.

E njëjta pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Temat
LajmeVend

Të afërta