Ja si duket Dhurata natyrale

Dhurata Dora është një nga këngëtaret me stilin më të veçantë në skenën shqiptare.

Megjithëse me një kujdes të jashtëzakonshëm për pamjen e saj në çdo paraqitje, nuk është se Dhurata nuk pëlqen veten edhe natyrale pa grim, transmeton Telegrafi.

Ajo ka publikuar një fotografi gjatë fluturimit për një koncert në Zvicër së bashku me këngëtarin Labinot Tahiri ku duket krejtësisht natyrale dhe natyrisht shumë bukur.

Dora është përfolur disa herë për ndërhyrje kirurgjike të cilat kanë bërë që të pësojë ndryshime të mëdha që nga fillimi i paraqitjes së saj në skenë./Telegrafi/

dhurata (2)

Temat
Showbiz

Të afërta