Djali i Çiljetës fansi më i “çmendur” i OTR

Djali i këngëtares Çiljeta Xhilaga duket se është një fans i devotshëm i grupit “OTR”.

Djali i këngëtares Çiljeta Xhilaga duket se është një fans i devotshëm I grupit “OTR”.

Në një video të postuar prej Çilit në Instagram, Fernando shfaqet duke dëgjuar një këngë të Noizyt ndërkohë që e ndjen mjaft ritmin si dhe njeh më së miri shenjat e dalluaese të këtij grupi. Ja çfarë shkruan këngëtarja pas këtij postimi: “Më i vogli OTR, Që e ndjen muzikën ky o zot se kishim Dhe Shumë kohë pa dal Ke insta mamit”,-përfundon Çilejta. Ndërkohë këngëtarja pritet të publikojë së shpejti klipin e saj në bashkëpunim me Noizyn./GazetaExpress/

Temat
Showbiz

Të afërta