Bleona “Zombit më duan mua”

Nga Bleona Qereti, mund të presësh gjithçka, madje edhe këtë foto me njerëz të gjakosur të cilët e mbajnë në krah.

Bleona ka thënë se këtë vit, do të jetë pjesë e disa filmave. Ajo i ka filluar përgatitjet dhe madje ka ndarë një foto me fansat nga filmi.

Duket se bëhet fjalë për një film horror, nga përshkrimi që këngëtarja i bën fotos: “Zombit më duan mua”./Kosovarja/

z_1462435134-1141170

Temat
Showbiz

Të afërta