Arrestohet një person, shiti veturën që e kishte marr për shfrytëzim

Sipas Policisë, i dyshuari ia kishte marrë veturën në shfrytëzim për një kohë të caktuar, i njëjti duke keqpërdorur i kishte shitur një personi tjetër.
I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Temat
LajmeVend

Të afërta