Xhensila Myrtezaj: E vërteta e operacioneve të mia plastike

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj e cila është akuzuar këto kohë se ka bërë ndërhyrje estetike ka një mesazh për të gjithë “mosbesuesit”.

Në Snapchat ajo ka postuar një video ku thotë ” Mirëmëngjesi të gjithëve edhe pse duhet tu them mirdita. Unë ju përshëndes kështu natyrale siç jam, kam qenë dhe do të mbetem”, shkruan Opinion.al.

 

f1_1462360820-6987485

f2_1462360823-3264338

f3_1462360818-2181645

 

Temat
Showbiz

Të afërta