Rovena do t’i thoshte çdo ditë Albin Kurtit “të dua” (Video)

Rovena Stefa ishte e ftuara e radhës e emisionit “Oktapod”.

Këngëtarja u gjend përballë disa pyetjeve interesante gjatë intervistës nga Turjan Hyska, transmeton Telegrafi.

Për të fituar rininë e përjetshme ajo tha se do të rrinte 100 vite pa bërë seks, do të hante buburreca e mish qeni dhe se nuk do të donte gjoksin e Çiljetës as vithet e Shkëndije Mujajt.

E pyetur nëse do të martohej me një 78 vjeçar dhe se cilit politikan do t’i thoshte çdo ditë “të dua”, ajo tha se mosha për të nuk ka rëndësi dhe Albin Kurtit nuk do të përtonte t’ia thoshte çdo ditë atë fjalë.

Për të parë edhe përgjigjet tjera shikoni videon:

Temat
Showbiz

Të afërta