Rita me nënën duken si shoqe (Foto)

Rita Ora pati deklaruar se nëna e saj, Vera Sahatçiu-Ora, është mbështetja më e madhe që ajo e ka në këtë botë.

Nënë dhe bijë ishin inspirim për pjesëmarrësit që parakaluan në tapetin e “VH1 Mother’s Day” që u mbajt të martën në New York.

Vera kishte të veshur pantallona të kapur dhe ngjyrë të bardh që e bënin të dukej madhështore.

E bija e saj, këngëtarja Rita kishte të veshur një fustan të zi që e bënte të dukej shumë e bukur në tapetin e kuq.

Temat
Showbiz

Të afërta