Rama: Koha e ballos me maska po mbaron, gati për Reformën në Drejtësi

Pas deklaratave të ambasadorëve Donald Lu dhe Romana Vlahutin, në Komisionin e Reformës në Drejtësi, një reagim i menjëhershëm ka ardhur nga kryeministri Rama.

“Asnjëherë me dakord se sot me ambasadorët e SHBA-BE!


Koha e ballos me maska po mbaron. PS gati të votojë që sot Reformën në Drejtësi”, përfundon reagimin përmes një postimi në Facebook.

Temat
LajmeRajon

Të afërta