Milaim Zeka sërish bëhet baba, kështu e pagëzoi ‘Princeshën’ e tij (Foto)

Gazetari Milaim Zeka këtë mëngjes është bërë sërish baba i një vajze.

Këtë e ka bërë të ditur gazetari përmes disa fotografive të postuara në rrjetin social Facebook.

Zeka ka zbuluar se ‘princesha’ e sapoardhur në jetë është pagëzuar me emrin Amelia.

“Rrugës për Stokholm. Diçka e gëzuar po na vjen. Ka pas me prite edhe ndonjë ditë, po don me dalë me protestuar për Flamurin e Kosovës, e kundër Evrovisionit. Sapo na erdhi në Stokholm, fiks ne 05:42”ka shkruar Zeka”, shkroi Zeka në Facebook.

Kujtojmë se gazetari Zeka është gjithashtu babai i tri vajzave të mrekullueshme, Dafinës, Ritës dhe Ema Li-s.13096227_242557389439645_4808061922316298340_n

13124436_242557399439644_6199938222551578512_n

13124540_243057482722969_6240166845981873618_n

13124673_243060972722620_7994920710553306098_n

13138752_243057496056301_5050856852312117529_n

13177667_243057476056303_7487728856429891868_n

Temat
Showbiz

Të afërta