Vajza e Eli Farës ekspozon gjoksin,nën ritmet e “Sjena mo”,

Vajza atraktive Eli Farës, Marina, vazhdon me publikimin e fotografive dhe videove ngacmuese në rrjetet sociale.

Krahas një fotografie ku tregon se për të ka nisur sezoni i plazhit, Marina ka publikuar një video ku tregon pjesën e dekoltesë së saj duke kënduar nën ritmet e këngës “Sjena mo” të Majk dhe Getit.

 

 

 

Temat
Showbiz

Të afërta