Rita Ora ua mbyllë gojën të gjithëve

Mbrëmja që bashkon yjet në Amerikë, “Met Gala” ka bërë bashkë Rita Orën me çiftin e famshëm, Beyonce dhe Jay Z.
Të shumëpërfolur në media javëve të fundit për një tradhëti të mundshme të Jay Z me Beyonce, dy këngëtaret e famshme i kanë heshtur të gjithë me veprimet e tyre.

Pasi u panë sy me sy në “Met Gala”, Rita ka shkuar për ti folur Beyonce me ç’rast ka marrë një përshëndetje të ngrohtë nga ajo.

Madje ato së bashku bënë një selfie duke i quajtur raportet e tyre si një familje.

Me këtë rast Rita dhe Beyonce i dhanë fund spekulimeve mediatike për raportet e tyre./Magazina.al/

 

be

Temat
Showbiz

Të afërta