AAK dhe NISMA mbajnë tubim mobilizues për 14 majin

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe NISMA për Kosovën do të mbajnë sot një takim mobilizues për protestën e 14 majit.

Kështu së paku njoftojnë përmes një komunikate për media, ku pos tjerash thuhet se tubimi do të mbahet në Sallën e Kuqe të Pallatit të Rinisë, në ora 15:00.

Temat
LajmeVend

Të afërta