Skandal! Një tjetër video seksi nga familja Kardashian (Foto)

Kardashianët sot janë ndër familjet më të famshme dhe të përfolura në showbizin botëror.

Këtë dhe pasurinë ata e arritën falë një video seksi të Kimit, gjë e cila mund të përsëritet por nga të tjerë personazhe.

Bëhet fjalë për Blac Chyna të dashurën e Rob Kardashian dhe Tyga, të dashurin e Kylie Jenner, motrën e Kimit.
Tyga dhe Blac Chyna si duket kanë së bashku një video seksi të realizuar, e cila së shpejti mund të publikohet.
Mësohet se avokati i Chyna ka kërcënuar ligjërisht kushdo që përpiqet ta publikojë këtë video, e cila tanimë i është dërguar kompanive të filmave pornografik./Telegrafi/

0429-blac-chyna-tyga-tmz-4

blac-chyna-rob-kardashian-inline-e6cd00aa-79df-4e29-947c-edbcf1535be0

Tyga-and-Kylie-Jenner

Temat
Showbiz

Të afërta