Këto bukuroshe ju mësojnë si të kërceni me “Bonbon” të Erës (Video)

Tre bukuroshe nga Izraeli kanë postuar një video-tutorial të kërcimit në Youtube.

Ato ju mësojnë lëvizjet dhe vallëzimin me këngën “Bonbon” nga Era Istrefi, njofton lajmi.net.

Bonbon është bërë e famshme në mbarë botën dhe tani fansat ndërkombëtarë të Erës mezi po e presin projektin e saj të radhës.

Temat
Fun

Të afërta