Katy Perry si “mace” për promovimin e një produktit të ri kozmetik

Këngëtarja Katy Perry, është veshur mjaft çuditshëm për bashkëpunimin e saj të ri.

31 vjeçarja është veshur shumë bukur, por ka vendosur në kokë aksesorë shumë interesante si një “mace”.

Katy, ka ngjyrë të kaltër dhe mjaft të bukur e që e bënin atë të dukej edhe më “mace”.  Katy Perry ka herën e parë që bashkëpunon në një promovim kozmetike dhe kishte një grim shumë më ndryshe por që e bëntë atë të dukej për mrekulli, transmeton Indeksonline.

Duke folur për të njohurën “Vogue” për rangun e buzëkuqëve të njohura si “matte” dhe maskarat e reja, ajo ka thënë se ‘donte të nxiste’ njerëzit me koverin e saj.

“Ju e dini se,një buzëkuq i zi ose një ngjyrë e kaltër për vetulla është shumë në modë sepse kjo është ajo që po ndodhë në internet, kjo është ajo që kërkojnë të gjithë në Instagram,” ka thënë ndër të tjerash Katy.

Ndërsa ajo ka zbuluar edhe se frymëzimi i saj më i madh është në “Tumblr”, dhe është forma e saj më e preferuar e rrjeteve sociale./Indeksonline/

Katy perry Katy Pery

Temat
Showbiz

Të afërta