Ditë e komplikuar për Rita Orën

Rita Ora sot ka shansin të takohet ballë për ballë me çiftin e famshëm, Beyonce dhe Jay Z.

Pasi kanë qenë vazhdimisht në media javën që e lamë pas për shkak të dyshimeve për tradhëti, Rita është e ftuar në “Met Gala” aty ku do të jenë edhe Beyonce me Jay Z.

Megjithatë sipas “HollyWoodLife”, Rita nuk është e sigurtë nëse do të marë pjesë në këtë mbrëmje pikërisht për shkak të këtyre raporteve që ka me dy të martuarit./Indeksonline/

 

 

 

Temat
Showbiz

Të afërta