Rrotullohet një veturë në Prishtinë

Një veturë është rrotulluar në rrugën “Mujë Krasniqi” në Lagjen Ulpiana në Prishtinë

Nuk dihet se si ka ardhur deri tek ky aksident.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka bërë hetimet e shkaqeve që kanë sjellë deri te aksidenti.

Gjatë kësaj pasdite ka qenë e pamundur që të merret edhe versioni prej Policisë së Kosovës.

KosovaPress mëson nga dëshmitarët se nuk ka të lënduar nga ky aksident.

Temat
LajmeVend

Të afërta