MINISTRI I DIASPORËS, VALON MURATI, TAKIM ME BASHKËATDHETAR NË SUEDI

Ambasada e Republikës së Kosovë në Suedi, në bashkëpunim me të gjitha shoqatat shqiptare në Suedi, organizon Takim me Ministrin e Diasporës z. Valon Murati në Malmo.

Takimi do të mbahet të hënën me 2 maj 2016 nga ora 18.00 -20,00 në Motettens Foklets Hus në Malmo. Adresa: Munkhättegatan nr 202.

Ftohen të gjitha shoqatat dhe bashkëatdhetarët në Suedi që të marrin pjesë

Temat
LajmeVend

Të afërta