Enca publikon bisedën telefonike me profesorin e saj

Këngëtarja ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” bisedën telefonike ku merr fjalë të mëdha nga profesori i saj.

Sot po kujtoja bashke me@sarahlohja kohen e gjimnazit,definitivisht nje prej periudhave me te bukura dhe vendosa te telefonoj disa nga njerezit qe kam respektuar dhe dashur me shume ne ate kohe, nje prej te cileve eshte dhe profesori i pazevendesueshem , Agron Babamusta. Biseda me te me emocionoi shume,vendosa te ndaj dicka me ju. Dashuri dhe mirenjohje per te gjithe mesuesit dhe pedagogeve qe me kane mbeshtetur gjate formimit tim ❤️ (Ps. Ndoshta s’jua ka marre mendja,po kam qene studente ekselence), ka shkruar Enca sipër videos.

Ndryshe “Dreq” ,mban titullin projekti më i ri muzikor i saj, i cili megjithë kritikat për disa nga skenat e videoklipit ka arritur një numër të madh klikimesh në kanalin Youtube.

Temat
Showbiz

Të afërta