Majk me projekt të ri

Pas projektit solo që rezultoi mjaft suksesshëm, Majk ka vendosur të vijë me një tjetër këngë vetëm.

Pas projektit solo që rezultoi mjaft suksesshëm, Majk ka vendosur të vijë me një tjetër këngë vetëm.

Reperi i njohur tashmë ka realizuar këngën e shkruar nga vetë ai dhe do ta sjell të realizuar me videoklip nga produksioni Entermedia.

Xhirimet e videos do të fillojnë në javën e parë të muajit maj, ndërsa pritet të publikohet së shpejti.

Projekti i tij i fundit i titulluar “Dashni” ka arritur më shumë se 22 milionë klikime në kanalin “Youtube”.

Temat
Showbiz

Të afërta