Ledri flet për lidhjen e tij me Rita Orën

Ai shpeshherë është parë nën shoqërinë e Rita Orës dhe motrës së saj, Elenës.

Mediat raportuan se mes dyshes mund të kishte më shumë se miqësi?

“Jo e kanë tepru pak”, tha Ledri.

Ndërkohë theksoi se Rita dhe e motra e saj Elena janë vetëm mike të tij.

“I kam shumë mike të mira edhe Elenën edhe Ritën. Janë shumë njerëz të mirë dhe shumë ‘fun’ me nejt me to’, tha Ledri për Prive./GazetaExpress/

Temat
Showbiz

Të afërta