‘Xuxi’ feston sot ditëlindjen, Ja sa vjet i mbush

Rock këngëtari Naim Bunjaku sot feston 48 vjetorin e tij të lindjes.
Xuxi, për publikun e gjerë njihet si këngëtar i shumë hiteve, e moderator i suksesshëm, transmeton lajmi.net.
Ai aktualisht është aktiv në punën si moderator ndërsa qe një kohë është larguar nga muzika, ku ka ngjallë shumë dyshime në mos e ka lënë për shkak të fesë Islame, rregulla në të cilat është i përpikt.
Mirëpo pavarësisht këtyre fjalëve ai ka njoftuar se nuk e ka braktisur përfundimisht muzikën dhe se do të rikthehet me një bashkëpunim me reperin Mc Kresha.

Temat
Showbiz

Të afërta