Noizy edhe këtë të premte solli një këngë

Noizy po vazhdon të mbaj premtimet.

Ai para një muaji kishte pohuar se çdo të premte do të sjell para publikut nga një këngë të re, të cilën e ka sjellë në bashkëpunim me Lil Kolin.

“Flight mode”, titullohet projekti  të cilën e ka publikuar këngëtari para pak kohe dhe e ka shoqëruar me video.

A do vazhdojë Noizy me këtë ritëm ?! Na mbetët të presim gjatë ditëve në vazhdim.

 

Temat
Showbiz

Të afërta