Kallashi dhe Xhesika Ndoj publikojnë klipin me skena të nxehta (Video)

Këngëtarja dhe valltarja e njohur e klubeve të natës Kallashi bashkë me këngëtaren nga Shqipëria, Xhesika Ndoj kanë publikuar këngën dhe klipin e ri.

Videopklipi i këngës ‘Shoqet Bitch’ përmban skena mjaft të nxehta./Telegrafi/

Temat
Showbiz

Të afërta