Anxhela Martini provokative në vaskë

Supermodelja shqiptare Anxhela Martini, e njohur për trupin e saj mjaft elegante dhe me format që të lënë me gojë hapur, ka postuar një foto për fansat e saj në rrjetet sociale, që nuk lë shumë vend për imagjinatë.

 

angela-martini_1461880187-9255441

Nga Zyrihu, Axhela Martini ka shkrepur një foto teksa ndodhet e shtrirë në një vaskë, ndërsa ka ekspozuar vetëm këmbët e saj.

Temat
Showbiz

Të afërta