Treni përplas 80-vjeçarin

Një i moshuar është përplasur nga një tren i linjës hekurudhore Vlorë-Fier. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e të enjtes.

Burime nga policia bëjnë të ditur se i moshuari është shtetasi ime iniciale Xh.M, ka mbetur i plagosur dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Nuk dihen ende rrethanat sesi ndodhi aksidenti.

Temat
Vend

Të afërta