Numri 9-të i mallkuar te Chelsea, ja sa futbollistë janë ‘djegur’ (Foto)

Chelsea nuk është duke u rehatuar me fanellën me numër 9-të, dhe sa herë dikush e vesh këtë fanellë, kthehet në dështim te Blutë e Londrës.

Prej kohës se Jimmy Floyd Hasselbaink që ishte një makinë golash për Chelsean, kush e ka veshur fanellën me numër 9 ka dështuar.

Nuk është se nuk kishte lojtarë të mëdhenj, por siç duket Jimmy e ka mallkuar këtë.

Temat
Sport

Të afërta